Poniedziałek, 02-10-2023
| A A A
polski english руссҝий
Czasopismo naukowe „Społeczeństwo i Polityka”

Sprawy studenckie
Pomoc materialna
Dom Studenta

Uczelnia przyjazna osobom niepełnosprawnym

Aktualności - ZOBACZ
   ▪ Konferencja „Od Teorii do Praktyki w Edukacji” »
   ▪ Udział AH w Pułtuskich Targach Powiatowych »
   ▪ Podziękowania od Ambasadora Bułgarii »
 

Szanowni Państwo, od 1 października 2019 r. Akademia Humanistyczna im. Aleksandra Gieysztora w Pułtusku działa jako filia Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie. To dla nas ogromna szansa i wymierne korzyści – większe możliwości rozwoju i pełniejsze wykorzystanie potencjału.

Będziemy kontynuować naszą edukacyjną misję zachowując cały dotychczasowy dorobek i nazwę, oferując jednocześnie studentom wyższą jakość kształcenia, szerszą i lepszą ofertę edukacyjną oraz sprawniejszy system organizacji i zarządzania.


W trosce o zdrowie całej społeczności akademickiej Rektorzy Uczelni Vistula przedłużają formułę zajęć online do 24 maja 2020.


Online learning - Platon platform, Teams and Adobe Connect

Drodzy Studenci!
Od poniedziałku 30.03 do odwołania wszystkie zajęcia i konsultacje realizujemy on-line (przez aplikacje Microsoft Teams oraz Adobe Connect) zgodnie z planem w USOS. Udział wykładowców i studentów w zajęciach jest monitorowany i będziecie z nich rozliczani tak, jak w przypadku zajęć w tradycyjnym trybie.

Studia on-line są realizowane tak jak dotychczas.

Instrukcje do obsługi platformy Platon oraz aplikacji Teams i Adobe Connect znajdują się tutaj: Pobierz

Przypominamy, że zajęcia online i przesyłane przez wykładowców materiały są objęte prawami autorskimi – możecie z nich korzystać tylko na własny użytek (to dotyczy także utrwalania fragmentów sesji).


NAUKA ONLINE

Wiemy, że część studentów ma problem z zalogowaniem i korzystaniem z platformy PLATON – na bieżąco walczymy z tymi usterkami. W pierwszym okresie mogą być uciążliwe, za co przepraszamy, ale niebawem większość z nich zniknie. Prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość.

 

 

Wszelkie pytania, problemy i wątpliwości możesz zgłaszać w Dziale Edukacji Cyfrowej:  elearning@vistula.edu.pl22 45 72 382.


Jeśli docierają do Was informacje, że ktoś z kolegów/koleżanek nie otrzymuje wiadomości od Uczelni, prośba o:

Jeśli obie opcje zostały sprawdzone i wiadomości wciąż nie docierają prosimy o kontakt na pr@vistula.edu.pl


Serdecznie zapraszamy do udziału
w Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej organizowanej
na kierunkach studiów: politologia, bezpieczeństwo narodowe i administracja.

STAN BEZPIECZEŃSTWA W OKRESIE TRANSFORMACJI
USTROJOWEJ RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ

17-18 czerwca 2020 roku

Akademia Finansów i Biznesu Vistula
filia Akademia im. Aleksandra Gieysztora
Wydział Humanistyczny
ul. Mickiewicza 36 B
06-100 Pułtusk


Informuję, że ukazał się drukiem numer 3(60) czasopisma naukowego „Społeczeństwo i Polityka”. Jest to numer wyjątkowy jako, że jest to ostatni numer który ukazuje się z logo Akademii Humanistycznej im. Aleksandra Gieysztora w Pułtusku (następne będą ukazywać się wyłącznie z logo AFiBV). Jego wyjątkowość polega również na tym, że zawiera on materiały poświęcone jubileuszowi XXV-lecia AH, w tym tekst prof. dr. hab. Adama Koseskiego, kalendarium wydarzeń z lat 1994–2019 oraz wykazy wszystkich wypromowanych w Uczelni doktorów.

Oprócz tego w numerze znajduje się 16 artykułów naukowych napisanych przez autorów reprezentujących różne ośrodki naukowe w Polsce w tym: Polską Akademię Nauk, Uniwersytet Jagielloński w Krakowie, Uniwersytet Warszawski, Uniwersytet Wrocławski i inne.

Wszystkich zainteresowanych problematyką z zakresu nauk o polityce i administracji zapraszam do lektury. Czasopismo w wersji papierowej można kupić w Wydawnictwie AFiBV w Warszawie lub też pobrać w wersji PDF ze strony internetowej czasopisma.

Jednocześnie zapraszam wszystkich pracowników naukowych i doktorantów Uczelni oraz spoza niej do publikowania na naszych łamach. Teksty do kolejnego numeru 2020-2(63) można składać do 15 kwietnia br.

Według punktacji MNiSW za publikacje w naszym periodyku przyznaje się 20 punktów.

Dr Dariusz Faszcza – redaktor naczelny
                                                             


wybierz kierunnek


Zalecane przeglądarki: Firefox 3+, Internet Explorer 7+, Opera 10+, Chrome 5+